Career

Üzletfejlesztő

Career 22 April, 2022
Folyamatosan bővülő csapatunkba Üzletfejlesztő munkatársat keresünk.
Cégünk a KKV szektorban tevékenykedő, kutatás fejlesztéssel és gyógyszersegédanyag gyártással foglalkozó, elsősorban nemzetközi piacokra dolgozó, 50 fős magáncég.

Főbb feladatok, munkák:
• Gyógyszeriparral kapcsolatos termékek értékesítése
• Ügyfelekkel és disztribútorokkal a fejlesztések, igények, feltételek  azonosítása
• Kapcsolatfelvétel a piac meghatározó szereplőivel
• Vevő-védettségi rendszer (már meglévő alapok átültetésével) kiépítése.
• Értékesítési tervek, tevékenységek és kampányok fejlesztése
• A teljes értékesítési stratégia menedzselése az ügyfelek igényei szerint
• Piaci igények felmérése, piaci változások követése, költségvetések készítése
• Meglévő és új ügyfelekkel való tárgyalások lebonyolítása
• Szoros együttműködés a kereskedelmi csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Kiváló kommunikációs készség
• Felsőfokú végzettség
• „Kereskedői véna’
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
• Gyógyszeripari segédanyagokkal kapcsolatos tapasztalat
• Értékesítésben szerzett tapasztalat
• Nemzetközi piacfejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk:
• Kiemelkedő bérezés
• Cafeteria
• 13. havi fizetés
• Rugalmas munkarend, lendületes csapat

Kérjük küldje angol vagy magyar nyelvű önéletrajzát az anita.kovacs@cyclolab.hu email címre.

A jelentkező hozzájárul, hogy adatait a hatályos GDPR szerint a cég tárolja, amennyiben az adatai megsemmisítését kéri azt  jelezze az urai@cyclolab.hu-ra

BACK TO JOBS

Contact

Send us an E-mail

Error message

Message

I agree the Terms of Use and the Privacy Policy.*

SEND

CycloLab Cyclodextrin Research and Development Laboratory Ltd.

LOCATION: Illatos út 7, Budapest, Hungary, H-1097

MAIL ADDRESS: Budapest, P.O.Box 435, H-1525 Hungary

PHONE: 0036-1-347-6070

FAX: 0036-1-347-6071

E-MAIL: cyclolab@cyclolab.hu

Registered by the Metropolitan Court as court of registration under No. Cg. 01-09-162381

VAT No.: HU 10678970